(Stará) Lastura se vrací s (novým) překvapením a zprávou

26. dubna 2011 v 12:33 | Lastura
Ahoj milý čtenáři mého blogu. Že neuhodneš, co je to za zprávu!? No jasně, že ne, a proto jsem tady, abych ti to řekla.

Dneska jsem byla na příjmacích zkouřkách a mám z toho dobrý pocit. Myslím, že pár chybiček tam bude, ale to mi snad nebude nijak bránt v zažití prvního dne na gymplu.
Víš co to znamená? Pokud ne tak to, že budu mít více času na Lednici. Teď teprve budeš koukat, to bude návštěvnost, to budou přímo závaly článků o Koláčkovi, o mých zvířatech, o mém životě a spoustu dalšího. Vlastně začnu znovu, plná nových nápadů a chuti do života. (Pár dní na čerstvém vzduchu mi pomohlo.) Ale je tu i smutná zpráva. Vzpomínáš na křečka Montyho? Tak ten už se na mém blogu neobjeví. Sestra si ho vzala zpátky k sobě, takže o něm nevím. Tak o něm nemohu psát články. Ale neprodlužujme zármutek a pojďme se podívat na překvapení.
A překvapení je:
Hodlám se přihlásit do klubu stále kvalitních blogů, ale o tom nemohu říci skoro vůbec nic. A tak je tu ještě druhé překvapení. Na mém blogu se objeví nová hrdinská dvojice, Elen a Mason. Jsou to sirotci poloelfího rodu (Otec člověk Matka elf) pocházející z Austrálie, ale žijí v jižní Americe u manželů Landsbrigovích. Mají jako elfi schpnost vidět neviditelné tvory, kteří chtějí ovládnout svět.
Ale více vám neřeknu, to si přečtěte v článku napsaném za pět minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natka Natka | 28. dubna 2011 v 16:29 | Reagovat

No vidíš!!!!Jsem ráda,že jsi se vzpamatovala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama