škola a koně jsou už tady

31. srpna 2012 v 11:56 | Lastura |  ostatní
Ahoj lidi škola je tady a tak máme všichni fofr. Ať rodiče, kteří už musí do práce k tomu ještě potřebují zapltit naše kroužky nakoupit pro nás sešity a jiné školní potřeby. ktomu ještě večer když jsou unavení s námi dělají matematiku. Nebo my, kteří se celý den moříme s učením abychom nebyli po zadu ve volných chvílích musíme uklízet svoje pokoje a připravovat tažky na první školní týden. pak když se domů vrátí rodiče a řeknou že pro vás něco mají tak jste radostí bez sebe ale pak příjde hořké sklamání když to není žádný bonbon nebo dort ale například u mě sada pera a zmizíku s přepisovačem. Jsme naštvaní ale pak je to pořád lepší než věta tak pojď ještě si něco zopakujeme. jsme napjatí a unavení ještě dříve než začne vůbec školní rok a já znám jen tři způsoby jak se odrágvat.
první způsob který si může dovolit jen málo kdo:

ráno vypustit všechno z hlavy sebrat peněženku mobil a mrkev do tažky vzít si na sebe rajtky jezdecké boty helmu a bič do ruky. pak sednout na kolo a odjet do nejbližší jízdárny kde si zaplatím jednu hodinu a pak bez velkých starosí radostně skákat přes překážka na oblíbeném koni, kterého pak večer při odchodu pořádně portbu na jeho vysokém kohoutku.


druhý způsob:

pohladit morčata nebo jiné chlupaté zvíře a pořádně se s ním pomazlit například celé 2 hodiny je držet na klíně krmitje z ruky povídat si s nimi a pak je pomalu vrátit do klece

třetí a poslední způsob:

zařídit si nově pokoj například vyměnit povlečení, přerovnat si knížky podle barvy,koupit si malou rozkošnou květinku do pokoje, vyrobit nástěnku jakou opravdu chcete poradím vám jak:

potřebujete:
prázdnou nástěnku
balísí papír bez potisku
fix
lepidlo
zalomovací nůž
pracovní prostor
tvar například zvířecí hlavy

postup:
nejdříve si vyberete tvar například koně:
vyřízneme z nástěnky vybarvené části zalomovacím nožem

lepidlem potom na nástěnku přilepíme balící papír
nakonec na nástěnku nakreslíme hřívu uši oči posu a nosdry fixem


no a to je celé tak co už jsi uvolněný/á
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Libí se ti Lednice v zátoce?

Je dobrá. 83.3% (10)
Jde to. 8.3% (1)
Nic moc. 8.3% (1)

Komentáře

1 bridal wear bridal wear | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 7:00 | Reagovat

Q. Why did the balloon burst?
http://www.cardresses.com/bridal-party.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama